top of page

JAK TO U NÁS VYPADÁ

Ubytování na Dobro-družném statku se skládá ze dvou pokojů, které si lze zarezervovat buďto jednotlivě nebo společně a nově zrekonstruované maštale. Každý z pokojů, včetně maštale nabízí kapacitu až pro 4 osoby, tedy je možné ubytovat až dvanáctičlennou skupinu hostů.

Pokoje jsou vybaveny krásným dobovým nábytkem, tak aby byl zachován jednotný styl venkova a prostředí statku. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením s moderním příslušenstvím, zajišťující veškerý komfort. Taktéž topení a teplá voda je zajištěna centrálním vytápěním, hosté se tak nemusí obávat návštěvy statku ani v zimních měsících. Pokoj v maštali dále nabízí soukromý kuchyňský kout.

Součástí ubytování dvou pokojů je útulná kuchyň, která obsahuje veškeré vybavení, které je k přípravě pokrmů třeba, a dále nechybí základní suroviny (jako je sůl, olej, cukr, mouka apod.). Po domluvě lze také zajistit bedýnku sezonní zeleniny a čerstvých vajíček od našich slepiček. Pro zútulnění atmosféry, je možné zatopit v krbových kamnech, dříví je k dispozici. Dalším společným prostorem je velká zimní zahrada, ze které je výhled na prostorný dvůr. Na dvoře je další venkovní posezení a venkovní ohniště. Velká zahrada hostům dále nabízí dostatek klidu a další posezení pod ořešákem.    

Pokud jste flexibilní a k práci potřebujete pouze vysokorychlostní internet, může se vám Dobro-družný statek stát dobrým útočištěm pro práci z „domova“. Dobro-družný statek disponuje vysokorychlostním internetem a dlouhodobé pobyty jsou cenově zvýhodněné.

Ubytovací část Dobro-družného statku má vlastní vchod, a tedy nabízí dostatek soukromí a nezávislosti. Majitelé statku žijí v druhé části stavení, rádi poradí a popovídají si, v opačném případě ctí soukromí a klid svých hostů.

V případě zájmu je možné přikoupit bez chemie pěstovanou lokální zeleninu a vejíčka od našich slepiček. Dále je možné si objednat pizzu upečenou v hliněné peci nebo si pronajmout saunu na pozemku zahrady.

Parkování pro hosty je zajištěno před statkem, na konci příjezdové cesty.

bottom of page